towar niedostępny
Dostępny
Opis
Nadajnik bezprzewodowy Godox XT32C
Bezprzewodowy wyzwalacz Godox XT32 do aparatów Canon. Wyzwalacz obsługuje szybką synchronizację do 1/8000s. Przy pomocy nadajnika możesz sterować lampami w 16 grupach i 32 kanałach i sterować wieloma urządzeniami systemu Godox. Zasięg zestawu obejmuje blisko 100 metrów.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Aparat Canon, urządzenia w systemie Godox X |
| Zasięg | 100 m |
| Liczba kanałów | 32 |
| Liczba grup | 5 w trybie |
| Synchronizacja błysku | 1/8000 sek |
| Częstotliwość | 2.4 GHz |
| Dodatkowe funkcje | Sterowanie światłem modelującym, wspomaganie ustawienia ostrości autofocus, technologia transmisji danych 2.4 GHz. |
| Ekran LCD | Tak |
| Zasilanie | Bateria AA x2 |
| Wymiary | 52 x 72 x 75 mm |
| Waga | 82 g |
| Kod sklepu (SKU) | FT_009064 |
| Kod producenta (EAN) | 6952344210642 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.