Nadajnik Quadralite Navigator X2 Pentax
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Nadajnik Quadralite Navigator X2 Pentax
Wyzwalacz Navigator X2 Pentax to najbardziej zaawansowany nawigator radiowy i sterownik lamp błyskowych TTL, oferujący pełną kontrolę nad mocą błysku, zoomem lampy, synchronizacją HSS i 16 grupami w 32 kanałach na odległość do 100 m. Idealny do fotografii studyjnej, portretowej, fashion i eventowej.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Lampy Quadralite Navigator X, aparaty Pentax |
| Funkcja | Nadajnik |
| Zasilanie | Baterie 2xAA |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Częstotliwość | 2,4GHz |
| Grupy/Kanały | 16/32 |
| Zasięg | 100 m |
| Dodatkowe informacje | Zgodny z automatycznym pomiarem światła błyskowego TTL, funkcja TCM, która pozwala przenieść wyniki pomiaru TTL na ustawienie manualne, system wspomagania autofocusa, ekran LCD, który podaje ustawienia 5 grup lamp jednocześnie. |
| Dołączone akcesoria | 2 x Nadajnik Quadralite Navigator X2 Pentax |
| Wymiary | 90 x 58 x 50mm |
| Waga | 80g |
| Kod sklepu (SKU) | FT_004975 |
| Kod producenta (EAN) | 5901698717773 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.