towar niedostępny
Dostępny
Opis
Nadajnik Godox Virso TX
Bezprzewodowy nadajnik Godox Virso z szeroką gamą funkcji zapewniający wszechstronność dzięki licznym funkcjom, jak: odszumianie, szybkie parowanie Mono/Stereo, obracanie ekranu, regulację glośności i wyciszenie za pomocą jednego przycisku. Kompatybilny z urządzeniami systemu Virso transmituje dźwięk na odległość do 200 metrów. Dzięki wejściu na kartę pamięci Micro SD o pojemności 256GB można przechowywać nawet do 400 godzin plików audio. Bateria zapewnia do 13 godzin ciągłej pracy nadajnika.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Kamery i aparaty |
| Charakterystyka kierunkowości | Wielokierunkowa |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 2,4 GHz |
| Czułość | -32 dB ± 2 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB |
| Szumy | 70 dB lub wiecej |
| Zakres dynamiki | 90 dB |
| Złącza | 1 x 3,5 mm TRS (złącze wyjściowe), slot na kartę MicroSD, USB-C. |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator, ładowanie przez port USB-C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 5 x 5 x 1,6 cm |
| Waga | 33 g (nadajnik), 39/40 g (odbiornik) |
| Dodatkowe informacje | Nagrywanie kopii zapasowych na karcie Micro SD (do 256 GB, do 400 godz.); zasięg transmisji do 200 m (na otwartej przestrzeni). |
| Akcesoria dodatkowe | Osłona przeciwwiatrowa, kabel USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | FT_011405 |
| Kod producenta (EAN) | 6952344227190 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.