Myszka dla graczy Xiaomi Gaming Mouse Lite 6200 DPI Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz dla graczy Xiaomi Gaming Mouse Lite 6200 DPI Czarna - Black
Lekka i wygodna mysz gamingowa Xiaomi Gaming Mouse Lite wyposażona w wytrzymałe przełączniki TTC, zapewnia precyzję oraz szybkość działania. Regulowane podświetlenie RGB nadają jej nowoczesny wygląd. Płynność ruchów, błyskawiczna reakcja oraz komfort użytkowania czynią ją doskonałym wyborem dla każdego gracza.
Specyfikacja
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 6200 DPI |
| Profil | Praworęczny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 4 |
| Kolor | Czarny |
| Zasięg | 2 m |
| Dołączone akcesoria | Zapasowe ślizgacze, Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Odporność: IP54, 32-bitowy układ ARM Cortex NXP, 5 regulowanych poziomów DPI, Częstotliwość próbkowania: 1000 Hz, Napięcie znamionowe (wejście): 5V - 150 mA, Materiały użyte do produkcji: PC, ABS, metal, teflon, Kompatybilność: Windows 10+, macOS 10.13+, |
| Wymiary | 125 x 63 x 39 mm |
| Waga | 72 g (bez kabla) |
| Kod sklepu (SKU) | BHR8869GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941812792421 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.