Mysz bezprzewodowa Verbatim Go Nano 49042 1600 DPI Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa Verbatim Go Nano 49042 1600 DPI Czarna - Black
Mysz bezprzewodowa Verbatim Go Nano 49042 to prosta, lekka i wygodna w użyciu optyczna mysz do komputera z łącznością 2,4 GHz, odpowiednia do codziennych zastosowań domowych, biurowych, multimedialnych oraz podstawowej pracy z laptopem lub komputerem stacjonarnym.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 1600 DPI |
| Profil | Uniwersalny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Czas pracy na baterii | Od kilku tygodni do kilku miesięcy użytkowania bez konieczności ich wymiany przy typowym użytkowaniu |
| Kolor | Czarny |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Odbiornik USB (RF 2,4 GHz). Baterie AAA (2 sztuki), Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Zasięg: do 6-10m, Kompatybilność z systemami: Windows 8, 10, 11 i Mac OS X 10.4 i nowsze wersje |
| Wymiary | 95 x 58 x 35,45 mm |
| Waga | 79 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000075 |
| Kod producenta (EAN) | 023942490425 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.