Mysz bezprzewodowa Ugreen M556 Szara - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa Ugreen M556 Szara - Gray
Szara myszka bezprzewodowa Ugreen M556 to zaawansowana mysz komputerowa o profilu ergonomicznym, idealna do wielozadaniowej pracy biurowej i domowej. Wyposażona w łączność 2.4G, umożliwia sparowanie z aż trzema urządzeniami jednocześnie (np. myszki do laptopa i tabletu) oraz płynne przełączanie między nimi, zwiększając efektywność.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | DPI (1000/1600/2000/4000) |
| Profil | Praworęczny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Czas pracy na baterii | 1 x bateria AA |
| Kolor | Szary |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Adapter USB, instrukcja obsługi. |
| Dodatkowe informacje | Poziom hałasu wynosi tylko około 35 dB, cztery poziomy DPI (1000/1600/2000/4000), technologia Blu-ray, magnetyczna pokrywa, częstotliwość odświeżania: 125/133Hz. |
| Wymiary | 105 x 58,5 x 38 mm |
| Waga | 130 g (z baterią) |
| Kod sklepu (SKU) | 75128 |
| Kod producenta (EAN) | 6941876271283 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.