Mysz bezprzewodowa Ugreen 90550 Niebieska - Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa Ugreen 90550 Niebieska - Blue
Bezprzewodowa mysz komputerowa UGREEN 90550 to idealne połączenie funkcjonalności, precyzji i komfortu. Zaprojektowana z myślą o długich godzinach pracy i codziennym użytkowaniu, ta mysz jest doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie swobodę bez plątaniny kabli.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 2400 dpi |
| Profil | Praworęczny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Czas pracy na baterii | Do 18 miesięcy; stan uśpienia po 10 min bezczynności. |
| Kolor | Niebieski |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Adapter USB. |
| Dodatkowe informacje | Bezgłośne kliknięcia z 99% redukcją hałasu, połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz, jedna bateria AA wystarczy na nawet do 18 miesięcy pracy, ergonomicznie wyprofilowany kształt, możliwość regulacji 4 poziomów DPI. |
| Wymiary | 67 x 62 x 39 mm |
| Waga | 85 g |
| Kod sklepu (SKU) | 90550 |
| Kod producenta (EAN) | 6957303895502 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.