Mysz Verbatim Go Mini Optical Travel Mouse 1000 DPI Pomarańczowa - Orange
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mysz Verbatim Go Mini Optical Travel Mouse 1000 DPI Pomarańczowa - Orange
Mysz Go Mini Optical Travel Mouse została stworzona z myślą o komforcie użytkowników, którzy często podróżują. Dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu zmieści się w kieszeni lub torbie na laptopa. Posiada chowany przewód USB o długości 80 cm oraz kompaktową konstrukcję, która doskonale sprawdzi się podczas podróży. Mysz została wyposażona w precyzyjny układ optyczny o czułości 1000 DPI i jest odpowiednia zarówno dla leworęcznych, jak i praworęcznych użytkowników.
Specyfikacja
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | Rrozdzielczość HD, Technologia optyczna: 1000 DPI |
| Profil | Uniwersalny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Zasięg | Długość kabla: 80 cm |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Dodatkowe informacje | Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8, 10, 11, Vista, XP, Mac OS X 10.4+, Chowany kabel USB |
| Wymiary | 74,5 x 42 x 29 mm |
| Waga | 44 g |
| Kod sklepu (SKU) | VER000072 |
| Kod producenta (EAN) | 023942490234 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.