towar niedostępny
Dostępny
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Sieciowa |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | USB‑C (2 porty) |
| Moc | 125 W (1 port do 125 W, przy dwóch portach maks. 120 W) |
| Prąd wyjściowy | 6,25 A (20 V × 6,25 A = 125 W), inne poziomy: 5 V/3 A, 9 V/3 A, 15 V/3 A |
| Kabel w zestawie | Tak |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Technologia TurboPower Sense (dynamiczne dostosowanie mocy), TurboPower Shield – ochrona przed przegrzaniem i przepięciami , obsługa PD do 100 W, Quick Charge 2.0/3.0/4.0 |
| Wysokość | 29 mm |
| Szerokość | 56 mm |
| Grubość | 64 mm |
| Waga | 175 g |
| Kod sklepu (SKU) | PG38C06632 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.