Monopod wideo Manfrotto Element MII
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Monopod wideo Manfrotto Element MII
Manfrotto Element MII MVMELMIIA4 to ultraprzenośny monopod wideo ze składaną podstawą Fluid Pan, idealny do filmowania wesel, filmów korporacyjnych, wywiadów, filmów dokumentalnych i innych dynamicznych sytuacji, w których liczy się zwinność i precyzja. Kompaktowy i lekki, łączy w sobie zaawansowane osiągi z prostotą użytkowania. Można go szybko i łatwo złożyć i spakować, a jego udźwig wynosi aż 16 kg, dzięki czemu może być używany z szeroką gamą aparatów fotograficznych i kamer wideo.

Monopod wideo Manfrotto Element MII - składana podstawa dla idealnie płynnych ujęć
Opatentowana podstawa monopodu z wkładem Fluid zapewnia płynne ruchy, a w efekcie ujęcia bez żadnych szarpnięć. Składane nóżki ułatwiają transport, a dzięki bezwibracyjnej podstawie z trzema nóżkami zakończonymi gumowymi stopkami, pozycję uchylną można osiągnąć nawet na najbardziej nierównych powierzchniach, co pozwala użytkownikom korzystać z płynności obrotu w każdych warunkach.
Monopod wideo Manfrotto Element MII - zakręcane blokady Twist Lock
W czterech aluminiowych sekcjach nóg zastosowano nowe, ergonomiczne blokady typu Twist Lock. Dzięki nim ustawianie i regulacja są znacznie łatwiejsze i wygodniejsze, a jednocześnie zapewniają maksymalną precyzję ustawień, szybkie otwieranie nóg i doskonałą ergonomię.

Najważniejsze cechy monopodu wideo Manfrotto Element MII
Wysokość maksymalna: 128 cm
Wysokość minimalna: 60.5 cm
Podstawa Fluid Pan dla płynnych ruchów w każdym kierunku
Składana baza
Materiał: aluminium
Liczba sekcji: 4
Zaciski Twist
Maksymalne obciążenie: 16 kg
Specyfikacja
| Rodzaj statywu | Statyw pionowy |
| Udźwig | Do 25 kg |
| Wysokość maksymalna | 128 cm |
| Wysokość minimalna | 60,5 cm |
| Długość po złożeniu | 50,5 cm |
| Kolor | Czarno-czerwony |
| Materiał | Aluminium |
| Dodatkowe informacje | Średnica platformy: 40 mm, średnica nóg: 15.5, 19, 22.5, 26 mm, podstawa z płynnym ruchem, mocowanie głowicy: dwustronna śruba z gwintem męskim 1/4" i 3/8" |
| Waga | 0.67 kg |
| Kod sklepu (SKU) | MVMELMIIA4 |
| Kod producenta (EAN) | 8024221718294 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.