Monokular K&F Concept KF33.091 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Monokular K&F Concept KF33.091 Czarny - Black
Profesjonalny monokular 12x50 K&F Concept z pryzmatem BaK-4 i wielowarstwowymi powłokami FMC gwarantuje wyjątkową jasność oraz klarowność obrazu, stanowiąc doskonałą i lekką alternatywę dla urządzenia typu lornetka noktowizyjna podczas obserwacji przyrody o zmierzchu.
Szerokie pole widzenia 87 m na 1000 m oraz minimalna odległość ostrzenia wynosząca 3 m pozwalają na precyzyjne śledzenie obiektów, a wypełniona azotem konstrukcja o klasie szczelności IP65 zapewnia pełną odporność na zaparowanie i trudne warunki pogodowe.
Specyfikacja
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Gaz wypełniający | Azot |
| Kątowe pole widzenia | 5° |
| Liniowe pole widzenia na 1000 m | 87 m |
| Min. odległość ostrzenia | 3 m |
| Powiększenie | x12 |
| Możliwość montażu statywu | Tak |
| Typ lunety | Monokular |
| Długość | 175 mm |
| Waga | 350 g |
| Dodatkowe informacje | Pryzmat: BaK-4; Odpowiedni dla osób noszących okulary; Wielowarstwowa powłoka FMC; Gwint mocujący żeński 1/4'' na obudowie lunety; Przepuszczalność światła 99%; Klasa odporności: IP65; Odstęp źrenicy wyjściowej 11 mm; Centralny punkt ostrości. |
| Dołączone akcesoria | Futerał ochronny; Pasek na rękę; Dekielek ochronny; Ściereczka do czyszczenia. |
| Kod sklepu (SKU) | SB9973 |
| Kod producenta (EAN) | 6942052551571 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.