Monokular K&F Concept KF33.068 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Monokular K&F Concept KF33.068 Czarny - Black
Monokular K&F Concept 12x50 z pryzmatem BaK-4 i powłokami FMC zapewnia doskonałą transmisję światła, dzięki czemu stanowi lekką i poręczną alternatywę dla sprzętu typu lornetka noktowizyjna podczas polowań oraz obserwacji przyrody o zmierzchu. Szerokie pole widzenia wynoszące 87 m na dystansie 1000 m oraz rekordowo niska odległość ostrzenia od 2 m umożliwiają precyzyjne śledzenie dynamicznych obiektów przy zachowaniu pełnej odporności na deszcz i pył zgodnie z normą IP66.
Specyfikacja
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Gaz wypełniający | Azot |
| Kątowe pole widzenia | 5° |
| Liniowe pole widzenia na 1000 m | 87 m |
| Min. odległość ostrzenia | ~2-3 m |
| Powiększenie | x12 |
| Możliwość montażu statywu | Tak |
| Typ lunety | Monokular |
| Długość | 170 mm |
| Waga | 360 g |
| Dodatkowe informacje | Pryzmat: BaK-4; Odpowiedni dla osób noszących okulary; Wielowarstwowa powłoka FMC; Gwint mocujący żeński 1/4'' na obudowie lunety; Przepuszczalność światła 99%; Klasa odporności: IP66; Maksymalna odległość swobodnej widoczności: 1000 m. |
| Dołączone akcesoria | Futerał ochronny; Pasek na rękę; Dekielek ochronny; Ściereczka do czyszczenia. |
| Kod sklepu (SKU) | SB7506 |
| Kod producenta (EAN) | 6936069284829 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.