Monokular K&F Concept KF33.008 Zielony - Green
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Monokular K&F Concept KF33.008 Zielony - Green
Wysokiej jakości monokular 12x50 K&F Concept z pryzmatem BAK-4 i wielowarstwowymi powłokami FMC gwarantuje krystalicznie czysty obraz oraz doskonałą transmisję światła, co umożliwia skuteczne prowadzenie obserwacji nawet przy słabym oświetleniu. Choć jest to klasyczny przyrząd optyczny, jego zaawansowane parametry sprawiają, że stanowi doskonałą, lekką alternatywę dla urządzeń typu lornetka noktowizyjna podczas amatorskich obserwacji przyrody czy polowań.
Specyfikacja
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Gaz wypełniający | Azot |
| Kątowe pole widzenia | 6,5° |
| Liniowe pole widzenia na 1000 m | 80 m |
| Min. odległość ostrzenia | 8 m |
| Powiększenie | x12 |
| Możliwość montażu statywu | Tak |
| Typ lunety | Monokular |
| Długość | 150 mm |
| Waga | 284 g |
| Dodatkowe informacje | Pryzmat: BaK-4; Odpowiedni dla osób noszących okulary; Wielowarstwowa powłoka FMC; Gwint mocujący żeński 1/4'' na obudowie lunety; Wodoodporność do 10 m; Uchwyt na telefon 360 stopni; Przepuszczalność światła 98%; Klasa odporności: IP68. |
| Dołączone akcesoria | Futerał ochronny; Pasek na rękę; Dekielki ochronne; Uchwyt na smartfon (6 x 8 cm). |
| Kod sklepu (SKU) | SB6406 |
| Kod producenta (EAN) | 6936069265798 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.