AB Foto
Modem Telekom Glasfaser Modem 2b Czarny - Black
Cena: 256,00 zł 256.00
ilość szt.

towar niedostępny

Dostępność: Dostępny
Wysyłamy: od 1 do 3 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy

Opis

Modem Telekom Glasfaser Modem 2b Czarny – Szybkie terminale ONT z portem LAN 2,5 Gb/s dla połączeń FTTH

Kompaktowy terminal sieci optycznej (ONT), stworzony do wydajnego przekształcania sygnału światłowodowego na tradycyjny sygnał Ethernet. Telekom Glasfaser Modem 2b pełni funkcję punktu końcowego dla instalacji FTTH, co pozwala na podłączenie niemal dowolnego routera do domowej lub biurowej sieci światłowodowej.

Urządzenie wyposażono w złącze optyczne LC/APC oraz superszybki port LAN 2,5 Gb/s, który obsługuje przepustowości łącz sięgające aż do 2 Gb/s. Dyskretna, czarna obudowa o niewielkich wymiarach i wadze zaledwie 120g ułatwia dyskretny montaż w dowolnym miejscu.

Specyfikacja

Typ urządzenia Modem światłowodowy / ONT (Optical Network Terminal)
Porty 1 x port światłowodowy (LC/APC), 1 x port LAN 2,5 Gb/s (do routera).
Wymiary 115 x 115 x 30 mm
Waga 120 g
Kolor Czarny
Dodatkowe informacje Urządzenie końcowe sieci światłowodowej, zapewniające techniczne zakończenie łącza FTTH i konwersję sygnału optycznego na sygnał Ethernet, co umożliwia połącznie dowolnego routera. Obsługuje przepustowość do 2 Gb/s,
Kod sklepu (SKU) 40824527
Kod producenta (EAN) 4025125549179
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (0)

Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
'
Sklep internetowy Shoper Premium