towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikser ręczny Smeg Czarny - Black
Mikser ręczny Smeg z linii 50's Style to połączenie kultowego designu z profesjonalną mocą 250 W, która pozwala na błyskawiczne ubijanie i wyrabianie nawet wymagających ciast. Urządzenie wyposażono w podświetlany wyświetlacz LED oraz 9 poziomów prędkości, co gwarantuje pełną kontrolę i precyzję podczas przygotowywania domowych wypieków.
Specyfikacja
| Producent | Smeg |
| Zasilanie | Sieciowe AC: 220 - 240 V, 50/60 Hz, długość przewodu zasilającego: 1 m |
| Moc | 250 W |
| Materiał | Materiał korpusu: Aluminiowy odlew ciśnieniowy; Materiał przycisków, podstawy, dolnego uchwytu, przedniej obręczy, kołnierza, opaski na przrewód: Tworzywo sztuczne; Materiał dźwigni, końcówek do ubijania: Stal nierdzewna. |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 29,2 cm |
| Wysokość | 24,3 cm |
| Długość | 14,6 cm |
| Waga | 1,15 kg |
| Dodatkowe informacje | 9 poziomów prędkości; System smooth start; Licznik sekund; Minutnik; Funkcja Turbo; Zabezpieczenie przed przeciążeniem silnika; Sterowanie za pomocą przycisków. |
| Dodatkowe informacje | Podświetlany wyświetlacz LED; 3 różne rodzaje trzepaczek: 2x rózga; 2x końcówka Optimus; 2x hak. |
| Akcesoria dodatkowe | 3 zestawy trzepaczek; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | HMF01BLEU |
| Kod producenta (EAN) | 8017709301835 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.