Mikrofon krawatowy Ulanzi AM23 USB-C Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon krawatowy Ulanzi AM23 USB-C Czarny - Black
Profesjonalny mikrofon krawatowy ze złączem USB-C zapewniający czysty i wyraźny dźwięk podczas nagrywania wywiadów, vlogów oraz podcastów bezpośrednio na urządzeniach mobilnych. Jako uniwersalny mikrofon do telefonu oraz laptopa, model Ulanzi AM23 oferuje prostą obsługę Plug & Play i stabilną jakość audio dzięki dookólnej charakterystyce zbierania dźwięku.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Próbkowanie | 44,1 kHz |
| Czułość | -30 dB ± 3 dB |
| Impedancja | Maks. 2.2 kΩ |
| Złącza | USB-C |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Zasilanie z urządzenia, do którego jest podłączony (Plug & Play) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 19 x 19 x 78 mm |
| Waga | 10 g |
| Dodatkowe informacje | Materiał wykonania: ABS, stop aluminium, silikon; Płynna obrotowa konstrukcja 180°; Kompatybilny z każdym urządzeniem z portem USB-C; Ochrona przed zakłóceniami. |
| Akcesoria dodatkowe | 1x Osłona przeciwwietrzna; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SB10153 |
| Kod producenta (EAN) | 6975357305389 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.