Mikrofon krawatowy Ulanzi A21 USB-C 2 szt. Zestaw Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon krawatowy Ulanzi A21 USB-C 2 szt. Zestaw Czarny - Black
Ten profesjonalny mikrofon bezprzewodowy Ulanzi A21 to zaawansowany mikrofon krawatowy oferujący czysty dźwięk 32 kHz / 24-bit oraz inteligentną redukcję szumów AI. Dzięki unikalnemu wysuwanemu etui Drawer i stabilnej transmisji na dystans do 100 metrów, urządzenie doskonale sprawdza się jako mobilny mikrofon do podcastów i vlogów.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Próbkowanie | 32 kHz / 24-bit |
| Czułość | -38 ± 2 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 101 dB SPL |
| Szumy | SNR > 58 dB |
| Złącza | Odbiornik - USB-C; Etui - USB-C |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Akumulator litowo - polimerowy: Nadajnik: 75 mAh; Etui: 400 mAh |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Mikrofon - 28 x 26 x 13 mm; Odbiornik - 40 x 25 x 11 mm; Etui - 93 x 38 x 32 mm |
| Waga | Mikrofon - 8 g; Odbiornik - 5 g; Etui - ok. 49 g |
| Dodatkowe informacje | AI Noise Reduction; Konstrukcja Drawer (wysuwana); Tryby pracy (Original/Reverb/Mute)); Ładowanie przelotowe |
| Akcesoria dodatkowe | 2x Mikrofon; 1x Odbiornik; etui Drawer, 2x Futrzana osłona; 2x Klips magnetyczny; 2x Smycz; Kabel USB |
| Kod sklepu (SKU) | SB11310 |
| Kod producenta (EAN) | 6974774334569 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.