Mikrofon krawatowy OM SYSTEM ME15
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon krawatowy OM SYSTEM ME15
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 100 Hz - 12 kHz |
| Czułość | -42 dB przy 1 kHz (0 dB = 1 V/Pa) |
| Impedancja | 2,2 kOhm |
| Złącza | Jack TRS 3,5 mm (1 szt.) |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Zewnętrzne, 2.7V, przez TRS |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 9 x 34 mm |
| Waga | 11 g |
| Kod sklepu (SKU) | N1294726 |
| Kod producenta (EAN) | 4953170177293 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.