Mikrofon krawatowy Luucco MiniPods K1 USB-C Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon krawatowy Luucco MiniPods K1 USB-C Czarny - Black
Ten ultrakompaktowy mikrofon bezprzewodowy ze złączem USB-C oferuje profesjonalną jakość dźwięku HD 48 kHz oraz imponujący zasięg do 100 metrów. Jako lekki i dyskretny mikrofon krawatowy z funkcją inteligentnej redukcji szumów, stanowi on idealne rozwiązanie do nagrywania czystego wokalu bezpośrednio na smartfonie lub tablecie.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Próbkowanie | 48 kHz / 24 bit (HD Audio) |
| Czułość | -32 dB ± 2 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | Maksymalnie 115 dB SPL |
| Szumy | > 80 dB |
| Złącza | USB-C |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Akumulatorowe; Mikrofony (TX): 60 mAh (do 5h pracy), etui ładujące ładowane przez USB-C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 25 x 15 mm (Mikrofon) |
| Waga | 6 g (Mikrofon); 4 g (Odbiornik) |
| Dodatkowe informacje | Redukcja szumów (Noise Reduction); Latencja poniżej 20 ms; Zasięg do 100 m, 3-stopniowa regulacja głośności na odbiorniku; Transmisja bezprzewodowa 2.4 GHz; Plug & Play. |
| Akcesoria dodatkowe | 1x mikrofon (TX), 1x odbiornik Lightning (RX), 1x kabel do ładowania, 1x osłona przeciwwiatrowa. |
| Kod sklepu (SKU) | SB11208 |
| Kod producenta (EAN) | 6976234640326 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.