Mikrofon konferencyjny OM SYSTEM ME33
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon konferencyjny OM SYSTEM ME33
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Studyjne |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 70 Hz - 10 kHz |
| Czułość | -35 dB przy 1 kHz (0 dB = 1 V/Pa) |
| Impedancja | 2,2 kOhm |
| Złącza | Jack TRS 3,5 mm (1 szt.) |
| Zasilanie | Zewnętrzne, 2.7V, przez TRS |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 120 x 23 mm |
| Waga | 110 g |
| Dodatkowe informacje | Wtykowy system zasilania 1,5 V· 5 V, Długość przewodu: 2 m |
| Kod sklepu (SKU) | V4201000E000 |
| Kod producenta (EAN) | 4545350055523 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.