Mikrofon kompaktowy OM SYSTEM ME52W
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon kompaktowy OM SYSTEM ME52W
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Elektretowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Kierunkowa |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 100 Hz - 15 kHz |
| Czułość | -40 dB przy 1 kHz (0 dB = 1 V/Pa) |
| Impedancja | 2,2 kOhm |
| Złącza | Jack TRS 3,5 mm (1 szt.) |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Zewnętrzne, 2.7V, przez TRS |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 120 x 23 mm |
| Waga | 4 g (mikrofon), 15 g (z kablem i klipsem) |
| Dodatkowe informacje | Długość przewodu: 1 m |
| Kod sklepu (SKU) | N2272726 |
| Kod producenta (EAN) | 4545350008437 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.