Mikrofon douszny OM SYSTEM TP8
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Telefoniczny, wewnętrzny mikrofon douszny rejestrujący rozmowy telefoniczne po podłączeniu do cyfrowego dyktafonu. Sprawdzi się podczas wywiadów oraz rozmów biznesowych zapewniając wyraźne nagrania.
Specyfikacja
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 16000 Hz |
| Czułość | -34 dB przy 1 kHz (0 dB = 1 V/Pa) |
| Złącza | 3.5 mm jack mono |
| Zasilanie | Wtykowy system zasilania (1.5 V - 10 V) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Kabel: 15 cm |
| Waga | 15 g |
| Dodatkowe informacje | Wewnętrzny mikrofon douszny, który rejestruje obie strony rozmowy telefonicznej po podłączeniu do cyfrowego dyktafonu. |
| Akcesoria dodatkowe | Wkładki douszne w 3 rozmiarach (S/M/L) |
| Kod sklepu (SKU) | V4201400W000 |
| Kod producenta (EAN) | 4545350055578 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.