Mikrofon bezprzewodowy Somostel Typ-C SMS-GM19
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon bezprzewodowy Somostel Typ-C SMS-GM19
Mikrofon bezprzewodowy Somostel SMS-GM19 to kompaktowy, przenośny mikrofon bezprzewodowy z portem USB-C, który, dzięki prostej obsłudze typu plug-and-play i profesjonalnej technologii redukcji szumów, zapewnia krystalicznie czysty dźwięk. Jest to idealne, uniwersalne narzędzie do nagrywania vlogów, podcastów, streamingu i wywiadów kompatybilne z większością nowoczesnych smartfonów i tabletów z portem USB-C.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Smartfony |
| Rodzaj przetwornika | Elektretowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz – 20 kHz |
| Czułość | −40 dB ± 2 dB |
| Szumy | 64-65 dB |
| Złącza | USB-Type-C |
| Zasilanie | Bateria 40 mAh; zasilanie wejściowe 5V. |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 158 g |
| Dodatkowe informacje | Bezprzewodowa transmisja, doskonała jakość dźwięku, redukcja szumów, kompaktowy i lekki, łatwa obsługa: plug-and-play, uniwersalna kompatybilność, nowoczesny design. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS-GM19 |
| Kod producenta (EAN) | 5904238717905 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.