Mikrofon bezprzewodowy Somostel 2 szt. Typ-C SMS-GM18
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon bezprzewodowy Somostel 2 szt. Typ-C SMS-GM18
Mikrofon bezprzewodowy Somostel SMS-GM18 to zestaw dwóch mikrofonów i odbiornika USB-C, który dzięki prostej instalacji plug-and-play i zaawansowanej redukcji szumów, zapewnia profesjonalną, krystalicznie czystą jakość dźwięku idealną do vlogów, streamingu i nagrań w plenerze w zasięgu do 20 metrów.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Smartfony |
| Rodzaj przetwornika | Elektretowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Czułość | -42 dB |
| Szumy | 64 dB, redukcja szumów |
| Złącza | USB-Type-C |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Bateria 40 mAh; zasilanie wejściowe 5V. |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 158 g |
| Dodatkowe informacje | Bezprzewodowa transmisja, doskonała jakość dźwięku, redukcja szumów, kompaktowy i lekki, łatwa obsługa: plug-and-play, uniwersalna kompatybilność, nowoczesny design. |
| Kod sklepu (SKU) | SMS-GM18 |
| Kod producenta (EAN) | 5904238717899 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.