towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon USB Ugreen CM769 RGB
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Komputerowe |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 100 Hz - 15000 Hz |
| Próbkowanie | 24-bit / 48 kHz |
| Czułość | -34 dB |
| Złącza | USB-C, Wejście słuchawkowe 3,5 mm |
| System mocowania | Gwint 3/8" |
| Zasilanie | Kabel USB-C |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | Opakowanie: 24 x 11,10 x 10,80 cm |
| Waga | ~528 g |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilność: Windows, macOS, Linux; Ring LED wokół mikrofonu; Przycisk wyciszenia |
| Kod sklepu (SKU) | 35629 |
| Kod producenta (EAN) | 6941876236299 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.