Maszyna do lodów Ninja CREAMi Deluxe 10-in-1 NC502EU Szara - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Maszyna do lodów Ninja CREAMi Deluxe 10-in-1 NC502EU Szara - Gray
Specyfikacja
| Producent | Ninja |
| Zasilanie | Zasilanie sieciowe: 230 V / 50 Hz |
| Moc | ~800 W |
| Materiał | ABS |
| Kolor | Szary |
| Szerokość | 21,38 cm |
| Wysokość | 42,39 cm |
| Długość | 30,5 cm |
| Waga | 6,54 kg |
| Dodatkowe informacje | Silniki Dual Drive, Technologia CREAMify, Funkcja Re-Spin (obracanie ponowne), Pojemość: ponad 2L lodów w 2 pojemnikach. Pokrywy, pojemniki i łopatka nadają się do zmywarki. |
| Dodatkowe informacje | 10 programów One-Touch: Ice Cream (Lody), Sorbet, Light Ice Cream (Delikatne lody), Gelato, Milkshake (Koktajl mleczny), Mix-In (Dodatki), Frappe (Mrożona kawa), Frozen Drink (Mrożone napoje), Slushi oraz Frozen Yoghurt (Jogurt mrożony). |
| Akcesoria dodatkowe | 1 x Podstawa z wbudowanym silnikiem, 1 x pokrywa misy zewnętrznej, 1 łopatka Deluxe Creamerizer, 2 pojemniki na lody 709 ml, 2 x pokrywy pojemników. |
| Kod sklepu (SKU) | NC502EU |
| Kod producenta (EAN) | 622356350907 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.