Lornetka mini K&F Concept KF33.069 8x21 mm Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Lornetka mini K&F Concept KF33.069 8x21 mm Czarna - Black
Kieszonkowa lornetka mini K&F Concept 8x21 mm z pryzmatami BaK4 to idealne rozwiązanie dla miłośników lekkiego ekwipunku, oferujące wyraźny obraz przy zachowaniu minimalnej wagi. Choć w skrajnie trudnych warunkach oświetleniowych niektórzy wybierają znacznie cięższe gogle noktowizyjne, ten w pełni wodoodporny model IP65 zapewnia doskonałą precyzję i mobilność podczas wszelkich wydarzeń sportowych czy koncertów.
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 8x |
| Średnica obiektywu | 21 mm |
| Kątowe pole widzenia | 6,5° |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Nie |
| Informacje dodatkowe | Pryzmat BaK-4; Wielowarstwowe powłoki Multi-Coated; Pole widzenia 131 na 1000 m; Gumowa powłoka ochronna, antypoślizgowe uchwyty; Przepuszczalność światła: 99%; Klasa odporności IP65; Duże pokrętło do ustawienia ostrości; Pierścień regulacji powiększenia. |
| Dołączone akcesoria | Miękki futerał w kolorze czarnym, pasek na szyję, ściereczka czyszcząca. |
| Wymiary | 94 x 71 mm |
| Waga | 230 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB7503 |
| Kod EAN | 5904647814998 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.