Lornetka Olympus 8x21 DPC I Srebrna - Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka Olympus 8x21 DPC I Srebrna - Silver
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Powiększenie | 8x |
| Średnica obiektywu | 21 mm |
| Kątowe pole widzenia | 6.4° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 2.6 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 2.2 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Nie |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Informacje dodatkowe | Szkło/Pryzmaty: BK7/Porro |
| Dołączone akcesoria | Pokrowiec |
| Wymiary | 107 mm x 82 mm x 41 mm |
| Waga | 170 g |
| Kod sklepu (SKU) | 17214 |
| Kod EAN | 0050332134164 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.