Lornetka OM SYSTEM 8x42 Pro Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka OM SYSTEM 8x42 Pro Czarna - Black
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 8x |
| Średnica obiektywu | 42 mm |
| Kątowe pole widzenia | 7.5° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 5.3 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 1.5 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Tak |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Informacje dodatkowe | Wodoszczelność IPX7, Szkło ED, Pryzmaty BaK-4, Wielopowłokowość, Powłokowa antyrefleksyjna, Odporność na zaparowanie. |
| Dołączone akcesoria | Pasek, Futerał, Osłony soczewek, Instrukcja. |
| Wymiary | 140 x 53 x 131 mm |
| Waga | 670 g |
| Kod sklepu (SKU) | V656013BU000 |
| Kod EAN | 4545350054885 |
| Gwarancja | 24 miesiące |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.