Lornetka OM SYSTEM 8X21 RC II WP Oliwkowa - Green
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka OM SYSTEM 8X21 RC II WP Oliwkowa - Green
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Zielony |
| Powiększenie | 8x |
| Średnica obiektywu | 21 mm |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Tak |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Nie |
| Wymiary | 38 x 88 x 107 mm |
| Waga | 215 g |
| Kod sklepu (SKU) | V656016EU000 |
| Kod EAN | 4545350054946 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.