Ładowarka samochodowa Energea Alu Drive PD20+ 1 x USB-A 1 x USB-C 38 W Szara - Gunmetal
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka samochodowa Energea Alu Drive PD20+ 1 x USB-A 1 x USB-C 38 W Szara - Gunmetal
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Samochodowa |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1 x USB-C, 1 x USB-A |
| Moc | 38 W |
| Prąd wyjściowy | USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (QC3.0), USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A (PD20W) |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Materiał | ABS, Aluminium |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wysokość | 61,7 mm |
| Szerokość | 24,7 mm |
| Grubość | 32 mm |
| Waga | 22 g |
| Dodatkowe informacje | Technologia AmpSmart (dostosowywanie energii w zależności od zapotrzebowania), Inteligentny chip zapewniający ochronę przed zwarciem, spięciem, przeciążeniem. |
| Kod sklepu (SKU) | ENE000010 |
| Kod producenta (EAN) | 6957879424120 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.