Ładowarka samochodowa Beline CC18 1 x USB-A + 1 x USB-C 30 W Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka samochodowa Beline CC18 1 x USB-A + 1 x USB-C 30 W Czarna - Black
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Samochodowa |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1 x USB-C, 1 x USB-A |
| Moc | 30 W (maks.) |
| Prąd wyjściowy | USB‑C: 5 A, USB‑A: 5 A |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Materiał | ABS, PC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Waga | ~30 g |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenia przed: przeładowaniem, skokami napięcia, przegrzaniem. |
| Kod sklepu (SKU) | BELI00019 |
| Kod producenta (EAN) | 5903657579989 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.