Ładowarka samochodowa Beline CC10 2 x USB-A + kabel USB-C 10 W Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka samochodowa Beline CC10 2 x USB-A + kabel USB-C 10 W Czarna - Black
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Samochodowa |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 2 x USB-A |
| Moc | 10 W |
| Prąd wyjściowy | USB‑A: 2.1A |
| Kabel w zestawie | Tak |
| Materiał | ABS, PC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Waga | ~30 g |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenia przed: przeładowaniem, skokami napięcia, przegrzaniem. |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C (1m.), Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | BELI00005 |
| Kod producenta (EAN) | 5900168331211 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.