Klawiatura gamingowa Xtrike Me KB-309 Biała - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Klawiatura gamingowa Xtrike Me KB-309 Biała - White
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Gaming |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Typ klawiatury | Membranowy |
| Klawisze numeryczne | Tak |
| Liczba klawiszy | 101 |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasięg / Długość przewodu | 1,5 m |
| Dodatkowe informacje | Siła nacisku 50±7 g. Skok klawisza 4.0±0.5 mm, Podświetlenie tęczowe (3 kolory mieszane), Trwałość przełączników: 10 milionów naciśnięć; Kompatybilność z systemem: Windows 7 lub nowszym. |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | ~408 x 143 x 35 mm |
| Waga | 546 g |
| Kod sklepu (SKU) | GAM000026 |
| Kod producenta (EAN) | 6932391938485 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.