Klawiatura gamingowa Xtrike Me GK-985P EN Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Klawiatura gamingowa Xtrike Me GK-985P EN Czarna - Black
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Gaming |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczny |
| Klawisze numeryczne | Nie |
| Liczba klawiszy | 61 |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasięg / Długość przewodu | 1,2 m |
| Dodatkowe informacje | Podświetlenie tęczowe (12 efektów), Nacisk: ~60 g, Zakres ruchu: ~4.0 mm, Anti-ghosting (21 klawiszy), Żywotność: do 50 mln kliknięć, Transparentne switche, półprzezroczyste klawisze typu "pudding". Kompatybilność: Windows 7 i nowszymi. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 295 x 103 x 38 mm |
| Waga | 480 g |
| Kod sklepu (SKU) | XTR000020 |
| Kod producenta (EAN) | 6932391926949 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.