Klawiatura gamingowa Xtrike Me GK-803 EN Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Klawiatura gamingowa Xtrike Me GK-803 EN Czarna - Black
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Gaming |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczny |
| Klawisze numeryczne | Tak |
| Liczba klawiszy | 104 (EN) / 105 (SP) |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Prąd roboczy: ≤ 230 mA, Napięcie robocze: 5 V. |
| Zasięg / Długość przewodu | 1,5 m |
| Dodatkowe informacje | Siła nacisku 45±10 g. Skok klawisza 4.0±0.5 mm, Podświetlenie tęczowe, Trwałość przełączników: 50 milionów naciśnięć, Funkcja anti-ghosting. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | ~425 x 120 x 35 mm |
| Waga | 676 g |
| Kod sklepu (SKU) | GAM000060 |
| Kod producenta (EAN) | 6932391939116 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.