Klawiatura Xtrike Me KB-229 Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Klawiatura Xtrike Me KB-229 Czarna - Black
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Dom i biuro |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Typ klawiatury | Membranowy |
| Klawisze numeryczne | Tak |
| Liczba klawiszy | 104 |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasięg / Długość przewodu | 1,4 m |
| Dodatkowe informacje | Żywotność: do 10 milionów naciśnięć. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 448 x 155 x 27 mm |
| Waga | 467 g |
| Kod sklepu (SKU) | XTR000029 |
| Kod producenta (EAN) | 6932391930175 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.