Karta pamięci SanDisk 2TB Extreme Pro SDXC - 250/150 MB/s C10 V30 UHS-I U3
Dostępny
towar niedostępny
Opis
Karta pamięci SanDisk 2TB Extreme Pro SDXC - 250/150 MB/s C10 V30 UHS-I U3
Karta SanDisk Extreme Pro SDXC 2TB to największa dostępna karta SDXC, oferująca rekordowe 2TB pojemności, co czyni ją idealną kartą pamięci do kamery i aparatu na najbardziej wymagające projekty. Ten SDXC jest zoptymalizowany pod kątem wideo 4K UHD dzięki klasie V30 i U3 (minimalna prędkość zapisu 30 MB/s), zapewniając niezawodny zapis, a jego wydajność sięga odczytu do 250 MB/s i zapisu do 150 MB/s. To najbardziej pojemna karta pamięci SanDisk dla profesjonalistów, eliminująca potrzebę ciągłej wymiany nośników.
Specyfikacja
| Typ karty | SD / SDHC / SDXC |
| Pojemność | 2TB |
| Klasa | UHS 3, V30, Class-10, UHS-I, U3 |
| Prędkość zapisu | 150 MB/s |
| Prędkość odczytu | 250 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Najbardziej zaawansowana karta pamięci UHS-I, możliwość nagrywania filmów w jakości 4K UHD, szybkość przesyłania danych aż do 250 MB/s. |
| Adapter w zestawie | Nie |
| Kod sklepu (SKU) | SDXXD2T00GN4I |
| Kod EAN | 619659208523 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.