Kapelusz EcoFlow Power Hat L/XL Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Kapelusz EcoFlow Power Hat L/XL Czarny - Black
Innowacyjny kapelusz solarny EcoFlow w rozmiarze L/XL to idealny gadżet dla podróżników, którzy chcą połączyć ochronę przed słońcem z darmową energią płynącą prosto z nieba. Dzięki elastycznym ogniwom PERC o mocy 12 W oraz certyfikatowi IP65, możesz bezpiecznie ładować swój telefon przez porty USB-A i USB-C nawet w trakcie najbardziej wymagających wypraw w teren.
Specyfikacja
| Rodzaj ogniwa | Monokrystaliczny krzem (technologia PERC), 23-24% wydajności |
| Rodzaje złączy | USB-A; USB-C |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5 V / 2,4 A |
| Moc | 12 W |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Certyfikat wodoodporności IP65; Ochrona przed promieniowaniem słonecznym; Obwód głowy 56 - 58 cm; Materiał wykonania: Materiał tekstylny z elastycznymi ogniwami PERC; Odpinany pasek pod brodę. |
| Szerokość | Średnica całkowita ok. 40 cm |
| Waga | 370 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 5020601004 |
| Kod producenta (EAN) | 4895251628815 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.