Hub USB-C Ugreen CM498100 W PD Szary - Grey
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Wielofunkcyjny hub USB-C Ugreen CM498 to zaawansowana mobilna stacja dokująca, która umożliwia rozbudowę pojedynczego portu o 8 dodatkowych złączy, w tym HDMI 4K, VGA oraz gigabitowy Ethernet. Dzięki wsparciu dla ładowania Power Delivery 100 W oraz czytnikom kart SD/TF, urządzenie zapewnia pełną efektywność pracy i szybki transfer danych w kompaktowej, aluminiowej obudowie.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Urządzenia wyposażone w port USB-C |
| Złącza / porty | 1x VGA; 1x Ethernet RJ45 (1000 Mbps); 1x USB-C PD (Power Delivery 100 W); 1x USB-A 3.0 (5 Gbps); 2x USB-A 2.0 (480 Mbps); 1x Czytnik kart SD; 1x Czytnik kart TF |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K (3840 x 2160 px) przy 30 Hz dla portu HDMI; 1080p przy 60 Hz dla portu VGA. |
| Zasilanie | USB-C z obsługą protokołu Power Delivery (PD) do 100 W |
| Liczba portów wyjściowych | 8 |
| Liczba portów ładujących | 1 |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | ~123 x 52 x 15 mm. |