Głośniki gamingowe Edifier Hecate G2000 Pro Czarne - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośniki gamingowe Edifier Hecate G2000 Pro Czarne - Black
Ten profesjonalny zestaw głośników, w stylowym czarnym kolorze, dostarcza 64W mocy szczytowej i oferuje cztery opcje połączenia (w tym USB-C i Bluetooth 5.4), gwarantując wszechstronność na biurku. Edifier Hecate G2000 Pro to idealny sprzęt do gier i multimediów, wyróżniający się dźwiękiem przestrzennym oraz konfigurowalnym podświetleniem RGB.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4, USB-C, USB-A oraz AUX 3,5 mm |
| Moc | 64 W |
| Rodzaje złączy | USB, AUX 3,5 mm |
| Dodatkowe informacje | Procesor DSP, oprogramowanie Hecate Gaming Center, dźwięk przestrzenny 7.1, 3-calowe przetworniki z neodymowym magnesem, częstotliwość od 75 Hz, konstrukcja obudowy została nachylona pod kątem 10 stopni. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Dwuwarstwowy port bas-refleks, radiator odprowadzający ciepło w tylnej części głośników, efekty swietlne TempoFlow RGB: 7 dynamicznych trybów. |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy, kabel zasilający, kabel audio 3,5 mm, kabel USB-C do USB-A, adapter USB-A do USB-C, instrukcja obsługi, naklejka z logo firmy, impedancja: 4, kodek audio: SBC. |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 160 mm |
| Szerokość | 116 mm |
| Grubość | 139 mm |
| Kod sklepu (SKU) | G2000PROBLACK |
| Kod producenta (EAN) | 6923520216512 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.