Głośniki gamingowe Edifier Hecate G2000 Pro Białe - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośniki gamingowe Edifier Hecate G2000 Pro Białe - White
Edifier Hecate G2000 Pro Białe to aktywne głośniki gamingowe 2.0 o mocy 64W, które dzięki wbudowanemu procesorowi DSP i łączności Bluetooth 5.4, USB-C, AUX zapewniają przestrzenny dźwięk i doskonałą kompatybilność z PC i konsolami. Biała obudowa z dynamicznym podświetleniem RGB sprawia, że są to najlepsze głośniki do mieszkania.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4, USB-C, USB-A oraz AUX 3,5 mm |
| Moc | 64 W |
| Rodzaje złączy | USB, AUX 3,5 mm |
| Dodatkowe informacje | Procesor DSP, oprogramowanie Hecate Gaming Center, dźwięk przestrzenny 7.1, 3-calowe przetworniki z neodymowym magnesem, częstotliwość od 75 Hz, konstrukcja obudowy została nachylona pod kątem 10 stopni. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Dwuwarstwowy port bas-refleks, radiator odprowadzający ciepło w tylnej części głośników, efekty swietlne TempoFlow RGB: 7 dynamicznych trybów. |
| Akcesoria dodatkowe | Zasilacz sieciowy, kabel zasilający, kabel audio 3,5 mm, kabel USB-C do USB-A, adapter USB-A do USB-C, instrukcja obsługi, naklejka z logo firmy, impedancja: 4, kodek audio: SBC. |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 160 mm |
| Szerokość | 116 mm |
| Grubość | 139 mm |
| Kod sklepu (SKU) | G2000PROWHITE |
| Kod producenta (EAN) | 6923520216529 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.