Głośniki gamingowe Edifier Hecate G1000 II RGB Czarne - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośniki gamingowe Edifier Hecate G1000 II RGB Czarne - Black
Głośniki gamingowe Edifier Hecate G1000 II RGB dostarczają bogate w detale brzmienie oraz precyzyjne pozycjonowanie dźwięku w grach dzięki 2,5-calowym przetwornikom z 16-rdzeniowym systemem magnetycznym.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth V5.3 / USB / 3,5 mm |
| Moc | 5 W |
| Rodzaje złączy | USB, AUX 3,5 mm, karta dźwiękowa USB. |
| Dodatkowe informacje | 12 rodzajów efektów świetlnych RGB, głęboki bas, tryb muzyki/gry efekty świetlne, obsługiwane kodeki: SBC, stosunek sygnału do szumu: mniej lub dokładnie 85dB, pasmo przenoszenia: 93Hz -20KHz. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Sterowanie przez przewodowy kontroler, impedancja: 40, dł. kabla: 1,5 m. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 120 mm |
| Szerokość | 93 mm |
| Grubość | 113 mm |
| Waga | 670 g |
| Kod sklepu (SKU) | G1000IIBLACK |
| Kod producenta (EAN) | 6923520216611 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.