Głośniki 2.0 Edifier R2000DB Brązowe - Brown
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośniki 2.0 Edifier R2000DB Brązowe - Brown
Edifier R2000DB to zaawansowane, aktywne głośniki półkowe o łącznej mocy 120W RMS, które zapewniają studyjną jakość dźwięku dzięki przetwornikom Eagle Eye i cyfrowemu układowi DSP. Zestaw charakteryzuje się bogatą łącznością: Bluetooth oraz wejścia optyczne i podwójne RCA, co czyni go uniwersalnym centrum audio do telewizora, komputera i urządzeń mobilnych.
Specyfikacja
| Rodzaj łączności | Bluetooth |
| Moc | 120 W |
| Rodzaje złączy | Wejście stereo RCA/AUX, S/PDIF |
| Dodatkowe informacje | Bezprzewodowy pilot sterowania, wzmacniacz klasy D (DSP), kontrola dynamiki sygnału (DRC), obudowa z płyty pilśniowej MDF, 5-calowy przetwornik basowy z aluminiową membraną, 1-calowy przetwornik wysokotonowy,. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Oporność: głośnik wysokotonowy: 6; głośnik niskotonowy: 4, stosunek sygnału do szumu: więccej lub dokładnie 85dB(A), pasmo przenoszenia: 50Hz - 20kHz. |
| Akcesoria dodatkowe | Pilot do sterowania bezprzewodowego, kabel łączący głośniki, kabel audio z podwójnym RCA na podwójne RCA, kabel audio 3,5 mm do RCA, światłowodowy przewód audio, zasilacz. |
| Kolor | Brązowy |
| Wysokość | 288 mm |
| Szerokość | 175 mm |
| Grubość | 230 mm |
| Waga | 7000 g |
| Kod sklepu (SKU) | R2000DBBROWN |
| Kod producenta (EAN) | 6923520264872 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.