Głośniki 2.0 Edifier R1580MB Czarne - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośniki 2.0 Edifier R1580MB Czarne - Black
Edifier R1580MB to wszechstronny, aktywny system stereo o mocy 42W RMS, który łączy w sobie łączność Bluetooth z klasyczną, akustycznie zoptymalizowaną obudową MDF. Ten zestaw głośników do karaoke (dzięki dwóm wejściom mikrofonowym 6,3 mm), oferuje również tradycyjne wejścia RCA, co czyni go uniwersalnym centrum audio.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | RCA / Bluetooth |
| Moc | 42 W |
| Rodzaje złączy | Wejście stereo RCA |
| Dodatkowe informacje | 4-calowe przetworniki średniotonowe oraz 0.5-calowe przetworniki wysokotonowe, podwójny port RCA, płyta MDF o grubości 5 mm, port bass reflex o średnicy 35 mm, przetwornik wysokotonowy z jedwabną membraną o średnicy 13 mm, 4-calowy przetwornik niskotonowy |
| Dodatkowe informacje c.d. | 2 porty 6,3 mm, podwójny port RCA, |
| Akcesoria dodatkowe | Kable RCA do RCA oraz RCA do 3,5 mm, kabel łączący głośniki, pilot zdalnego sterowania, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 235 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Grubość | 160 mm |
| Waga | 4300 g |
| Kod sklepu (SKU) | R1580MBBL |
| Kod producenta (EAN) | 6923520265671 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.