Głośniki 2.0 Edifier R1280T Brązowe - Brown
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośniki 2.0 Edifier R1280T Brązowe - Brown
Głośniki 2.0 Edifier R1280T to klasyczny, aktywny zestaw półkowy o mocy 42W RMS, idealny dla audiofilów ceniących ciepłe brzmienie, zapewniane przez drewnianą obudowę MDF. Wyposażone w podwójne wejścia RCA. Te głośniki do komputera stanowią niezawodne i estetyczne rozwiązanie przewodowe.
Specyfikacja
| Rodzaj łączności | RCA |
| Moc | 42 W |
| Rodzaje złączy | Wejście stereo RCA |
| Dodatkowe informacje | Sterowanie wbudowane w głośnik, obudowa drewnopodobna: płyty MDF, bezprzewodowy pilot sterowania. |
| Akcesoria dodatkowe | Pilot do sterowania bezprzewodowego, zasilacz. |
| Kolor | Brązowy |
| Wysokość | 235 mm |
| Szerokość | 245 mm |
| Grubość | 170 mm |
| Waga | 4600 g |
| Kod sklepu (SKU) | R1280T |
| Kod producenta (EAN) | 6923520263882 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.