Głośnik przewodowy Xtrike Me SK-502 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik przewodowy Xtrike Me SK-502 Czarny - Black
Specyfikacja
| Łączność | Przewodowa |
| Moc | 5 W + 2 x 3 W |
| Rodzaje złączy | 3.5 mm jack (audio), USB (zasilanie) |
| Dodatkowe informacje | Impedancja: 2 x 2Ω + 4Ω, Pasmo przenoszenia: 180 Hz - 20 kHz, Czułość wejścia: 650 mV ± 50 mV, Długość kabla: 1.15 m, Kompatybilność z komputerami PC, smartfonami oraz konsolami PS4, PS5 i Xbox One. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 150 mm (subwoofer - jednostka główna), 73 mm (głośniki boczne) |
| Szerokość | 121 mm (subwoofer - jednostka główna), 72 mm (głośniki boczne) |
| Grubość | 100 mm (subwoofer - jednostka główna), 65 mm (głośniki boczne) |
| Waga | 735 g |
| Kod sklepu (SKU) | GAM000061 |
| Kod producenta (EAN) | 6932391939918 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.