Głośnik bezprzewodowy Motorola Rokr 600 Zielony - Green
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Motorola Rokr 600 Zielony - Green
Bezprzewodowy głośnik Motorola Rokr 600 łączy nowoczesny design z mocą 30 W i systemem monofonicznym, gwarantując czysty i dynamiczny dźwięk. Dzięki technologii Bluetooth 5.3 połączenie z każdym kompatybilnym urządzeniem jest szybkie i stabilne, co czyni go idealnym głośnikiem bluetooth. Funkcja TWS umożliwia sparowanie drugiego głośnika i uzyskanie jeszcze pełniejsze brzmienie.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Blueutooth 5.3 |
| Moc | 30 W |
| Rodzaje złączy | USB - C |
| Dodatkowe informacje | System monofoniczny, zasięg: do 10 m, technologia TWS, zasilanie akumulatorowy, czas pracy na baterii: do 6 h, zgodność z każdym urządzeniem z Bluetooth, wodoodporność: IP67. |
| Dołączone akcesoria | Dokumentacja, instrukcja obsługi, kabel USB-C/USB-A. |
| Kolor | Zielony |
| Wysokość | 110 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Grubość | 110 mm |
| Waga | 400 g |
| Kod sklepu (SKU) | MOT000037 |
| Kod producenta (EAN) | 5055374716427 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.