Głośnik bezprzewodowy Motorola Rokr 600 Czerwony - Red
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Motorola Rokr 600 Czerwony - Red
Głośnik bezprzewodowy Motorola Rokr 600 o mocy 30 W z systemem monofonicznym oferuje czysty i dynamiczny dźwięk. Funkcja Bluetooth 5.3 umożliwia szybkie i stabilne połączenie z każdym urządzeniem obsługującym tę technologię.
Ten przenośny głośnik z funkcją TWS umożliwia podłączenie dwóch jednostek dla pełniejszego brzmienia. Odporność na wodę i kurz (IP67) oraz czas pracy do 6 godzin sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdza się w podróży. Ładowanie odbywa się przez USB - C, a w zestawie znajdują się dokumentacja i kabel USB-C/USB-A. Głośnik bluetooth Motorola Rokr 600 jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących przenośnego i wydajnego urządzenia audio.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Blueutooth 5.3 |
| Moc | 30 W |
| Rodzaje złączy | USB - C |
| Dodatkowe informacje | System monofoniczny, zasięg: do 10 m, technologia TWS, zasilanie akumulatorowy, czas pracy na baterii: do 6 h, zgodność z każdym urządzeniem z Bluetooth, wodoodporność: IP67. |
| Dołączone akcesoria | Dokumentacja, instrukcja obsługi, kabel USB-C/USB-A. |
| Kolor | Czerwony |
| Wysokość | 110 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Grubość | 110 mm |
| Waga | 400 g |
| Kod sklepu (SKU) | MOT000038 |
| Kod producenta (EAN) | 5055374716403 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.