Głośnik bezprzewodowy Motorola Rokr 300 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Motorola Rokr 300 Czarny - Black
Głośnik bezprzewodowy Motorola Rokr 300 w kolorze czarnym oferuje wysokiej jakości dźwięk w kompaktowej obudowie o wymiarach 80 x 110 x 120 mm i wadze 370 g. Dzięki łączności Bluetooth 5.3 głośnik zapewnia stabilne połączenie z każdym kompatybilnym urządzeniem. Moc 7 W w połączeniu z systemem monofonicznym i technologią TWS pozwala na uzyskanie pełnego brzmienia i wzmacniają doznania audio podczas oglądania filmów i słuchania muzyki.
Ten głośnik przenośny jest wodoodporny (IP67) i oferuje zasięg do 10 m oraz czas pracy na baterii do 12 godzin, co sprawia, że idealnie sprawdza się zarówno w domu, jak i na wyjazdach.
Obsługa jest intuicyjna, a ładowanie odbywa się przez USB-C, co zwiększa wygodę użytkowania. Głośnik bezprzewodowy Motorola Rokr 300 łączy nowoczesny design, wysoką jakość dźwięku i funkcjonalność, spełniając oczekiwania fanów muzyki i filmów.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Blueutooth 5.3 |
| Moc | 7 W |
| Rodzaje złączy | USB - C |
| Dodatkowe informacje | System monofoniczny, zasięg: do 10 m, technologia TWS, zasilanie akumulatorowy, czas pracy na baterii: do 12 h, zgodność z każdym urządzeniem z Bluetooth, wodoodporność: IP67. |
| Dołączone akcesoria | Dokumentacja, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 80 mm |
| Szerokość | 110 mm |
| Grubość | 120 mm |
| Waga | 370 g |
| Kod sklepu (SKU) | MOT000031 |
| Kod producenta (EAN) | 5055374716076 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.